#

 

Garanti hakkında

Parla parke fabrika garantisi özel kullanım için normal bir konut binasında on yıl boyunca parke yapısındakı hataları kapsar. Garantinin geçerli olabilmesi için parkenin Parla parke montaj ve bakım talimatlarına göre uygulama edilmiş olması gerekir.

Garanti koşulları için bakım ve kurulum talimatları Parla internet sitesinde yer almaktadır.Parla parke garantisi sadece malzeme ve üretim kusurları için on yıl boyunca kapsar, montaj ve tüketici kullanım hatasını kapsamaz.

Ürün paketini teslim alınca lütfen kontrol ediniz. Lojistikte kaynaklanan ezik, çizik ve diğer kusurlar garanti kapsamında değildir. Yanlış kurulum sonucundan kaynaklanan sorunlar Parla Parke garanti kapsamında değildir. d

Üretim hatası nedeniyle oluşan  hatalı zemini değiştirme hakkını Parla parkesaklı tutar. Garanti onarım çalışmaları başlamadan önce Parla Parke tarafından tüketiciye yapılacaklar hakkında bilgilendirme yapılır ve garanti kapsamı hiç bir zaman dolaylı maliyetleri kapsamaz.

Parla parke yapı garantisi, satın alma tarihinden itibaren on yıl süreyle geçerlidir. Müşteri garanti formunu doldurarak garanti şartlarını kabul ettiklerini teyit eder ve garanti süresi boyunca herhangi bir zamanda hasar durumunda, satın alma gününden itibaren 10 yıldır. Garantinin geçerli olabilmesi için ürünün faturasının ibraz edilmesi gerekmektedir.